Sponzoring

 Naša spoločnosť zastáva názor, že si treba vzájomne pomáhať a preto podporujeme rôzne kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Sponzoring vnímame ako časť marketingovej komunikácie, pomocou ktorej sa snažíme verejnosť upozorniť na našu značku.

Finančnými prostriedkami sme podporili futbalový klub v Pezinku a Viničnom. Ďalšie  športové podujatia ktoré sme sponzorovali bol Beh Pezinkom, motocross Vištuk, basketbalový klub Pezinok, parkurové skákanie na koňoch.

futbal futbal1

beh basketbal

Zúčastnili sme sa aj charitatívneho podujatia Pomáhajme si. Výťažok, ktorý sme poskytli bol venovaný na liečbu Mišky Lošoneziovej a Alex Belicovej.

dakovny

Niekoľko rokov podporujeme spoločenské akcie Guláš Cup a MDD vo Viničnom, modelársku akciu v Častej Air Gril a niekoľko spoločenských akcií v Pezinku.

gulas3gulas1

gulas2

MDD3 MDD2 MDD1

 

bowieok

Finančnými prostriedkami sme prispeli na obnovu a rekonštrukciu škôlky na Vajanského ulici v Pezinku a jedálni pri Základnej škole vo Viničnom.

IMG_1632

Taktiež sme prispeli občianskému združeniu U Psej Matere.

DSC_0259

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>