STAVEBNINY BEBA s.r.o.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2002 a zaoberá sa predajom kompletného stavebného materiálu, strešného programu, komínových systémov, plávajúcej podlahy, sanity, kompletného programu pre interiér a exteriér, zámkovej dlažby pre maloodberateľov ako aj veľkoodberateľov.

bebaletak

Stavebný mate­riál skladujeme na ploche s rozlohou 4 500 m². Naším sortimentom vieme zabezpečiť stavbu od základov až po interiér. Jednotlivé stavebné materiály prezentujeme aj vo výstavnej miestnosti, ktorá ma plochu 250 m².

Ako doplnkové služby ponúkame vypracovanie cenovej ponuky a odborné poradenstvo. V prípade nákupu väčšieho množstva stavebného materiálu poskytujeme množstevné zľavy. Taktiež ponúkame individuálne zľavy. Stavebný materiál dopravíme rovno k zákazníkovi. Disponujeme autami s  hydraulickými rukami a nákladnými autami, ktoré rozvážajú materiál po Pezinku a okolí. Objednávky na vzdialenejšie stavby zaisťuje výrobca, ktorý dodá požadovaný materiál priamo zákazníkovi kamiónmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>